14

درس

1دقیقه 53ثانیه

زمان آموزش

دوره آموزشی Vray 6.1

شرکت در دوره

آموزش نورپردازی شب در Vray

 

نورپردازی در روز و شب 

 

نورپردازی شب در Vray

یکی از مهم ترین اصل ها در رندی زیبا و جذاب میزان درست و اصولی بودن نورپردازی عمومی در صحنه  است . در این آموزش از کافه معمار به آموزش نورپردازی در روز و شب در Vray می پردازیم. در این آموزش یاد میگیرید که چطور میتونید یک نورپردازی روز رو در کمتر از دودقیقه تبدیل کنیم به یک نورپزدازی برای حالت شب . برای شروع کارتون یک نور SUN  ایجاد کنید .

سپس SUN  رو انتخاب کنید به  Modify  رفته و مطمعا شوید که  Sun mode  تون روی گزینه یPRG claer sky  باشد .کافیه که برای اینکه تبدیل به نورپردازی شب بشود ارتفاع sun رو پایین بیاورید و شما میبینید که هرچه این ارتفاع رو کم کنید رندرتون تبدیل به حالت شب در این قسمت Exposur  هم نقش مهمی دارد که شما هرچقدر که می خواهید می توانید این تنالیته رو کم و زیاد کنید .

حالا اگر خواستید نمای روبه روی ساخت بیشتر نمایان باشد می تونید SUN  رو از پشت ساختمان به روبه روی مدل ساختمان جابه جا کنید و در ادامه هم Exposur  را بالا ببرید تا تصویر رو نمایان ببینید .

در نهایت با این آموزش سریع و کاربردی میتوانید نورپردازی روز و شب  رو کمتر از دو دقیقه مدلسازی کنید .امیدواریم از این آموزش هم لذت برده باشید خوشحال میشیم اگر نظراتتون رو برامون بنویسید .

پرسش و پاسخ درباره این درس
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
برای شرکت در دوره ها نیاز به مشاوره داری؟
فرم زیر رو تکمیل کن تا با شما تماس بگیریم
یا با ارسال عدد 1 به شماره های زیر