7

درس

4 دقیقه 42 ثانیه

زمان آموزش

دوره آموزش 3dsmax 2023

شرکت در دوره

مدلسازی با HADES

 آموزش وارد کردن تصاویر به کمک HADES و مدلسازی در 3dmax

 

در این آموزش  از کافه معمارباش بانرافزار به نام  HADES  آشنا می شوید که به واسطه ی آن می توانید به سرعت و آسانی تصاویر رو وارد نرافزار 3dmax کنید .در این مقاله، ما به صورت کامل به آموزش مدلسازی چراغ آویز مدرن در 3dsmax و چگونگی وارد کردن تصویر با استفاده از Hades می پردازیم.

برای شروع به کار، به نرافزار Hades احتیاج دارید کافیه نرافزار را باز کنید وتصویر مورد نظرتون رو drag کنید داخل نرافزار و یک کلیک روی تصویر کنید تا تصویر وارد 3dmax بشود. فراموش نکنید که داخل Hades احتیاجی نیست از wirframe خارج بشوید پس Hades رو ببندید .

وارد نمای frant شوید و با استفاده از یک shap مثل line شروع میکنید به ترسیم چراغ مورد نظرتون و در اخر با استفاده از حالت vertex نقاط مورد نظرتون و filt  کنید .در ادامه باید line ترسیم کردید رو outline کنید که دارای ضخامت شود .

در اخر نیز دو segmant ابتدا و انتها کارو پاک کنید و برای اینکه دقیقا از نقطه ی ابتدایی بچرخد vertex ابتدایی رو انتخاب کنید و به آن modifire به نام  lathe رو اعمال کنید و برای اینکه چک کنید مشکلی نداره ابتدا کلید f4 رو بزنید و گزینه ی weld core رو تیک بزنید تا اگر مشکلی داره برطرف بشه و تعداد segmant  رو هم بالا ببرید تا کیفیت بهتری بگیره . 

توجه داشته باشید هر قسمتی که دارای متریال جداگانه است را جدا ترسیم کنید و بعد با ID  انها رو مجزا کنید .
در نهایت، با استفاده از این روش ترفند در  3dsmax  میتونید به راحتی این چراغ آویز مدرن را مدلسازی کنید. امیدواریم از این آموزش نهایت لذت رو ببرید .

پرسش و پاسخ درباره این درس
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}