27

درس

2 دقیقه 19 ثانیه

زمان آموزش

دوره آموزشی Vray 6.1

شرکت در دوره

آموزش WRINKLE برای مبلمان در 3dmax

 

ایجاد چروک روی پارچه در Vray

 

WRINKLE برای مبلمان

در این ترفند  از کافه معمار به آموزش ترفند ایجاد چین و چروک بر روی پارچه در Vray  می پردازیم. دربرخی موارد لازمه برای رئال و طبیعی تر شدن پارچه مبلمان یا ملافه ی روی تخت و یا هر پارچه ای روی آن ایجاد چین و چروک کنیم با این ترفند خیلی ساده و سریع میتونید به راحتی با کمک Normal map  به این عمل دست پیدا کنید . 

برای شروع مثل ویدیوی ترفند یک مبلمان از سایت معمار باش دانلود کنید سپس داخل Google واژه ی  wrinth normal map  رو سرچ کنید سپس انواع تصویر چروک و رو میبینید یکی را دانلود کنید و وارد پنجره ی متریال کنید حالا کافیه ی این متریال جسم مورد نظر اعمال کنید .

سپس عکس چین و چروک به یک Map , Vray به نام Vray nomal map داخل قسمت  Normal  map  وارد می کنیم Bump قدیمی جسم و روهم به قسمت Bump map وارد میکنیم و حالا خروجی نهای این تصویر رو میدهید به Bump  جسم و به همین راحتی این چروک ایجاد کرده  و هرچقدر که بخواهید میتونید میزانش کم یا زیادش کنید . 

در این مقاله، با استفاده از این روش بسیار ساده و کاربردی شما میتوانید  تا با تنظیم پارامترهایی که گفته شد به راحتی چین و چروک بر روی هر پارچه ای ایجاد کنید . امیدواریم از این ترفند نهایت لذت و استفاده رو ببرید.  

پرسش و پاسخ درباره این درس
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
برای شرکت در دوره ها نیاز به مشاوره داری؟
فرم زیر رو تکمیل کن تا با شما تماس بگیریم
یا با ارسال عدد 1 به شماره های زیر